פנימיית נוער בסיכון שדואגת לילדים שלכם

פנימייה לנוער בסיכון

פנימייה לנוער בסיכון מספקת לאוכלוסייה זו סביבה בטוחה, נעימה וחינוכית; סביבה בה הם חופשיים מאווירה מסכנת, ומצליחים לבסס שגרת חיים חדשה ויציבה בהרבה. בין אם מדובר בנסיבות משפחתיות מורכבות, מצב כלכלי קשה ובין אם מדובר במאפיינים אישיותיים ייחודיים – השהות בפנימייה תסייע רבות לבני הנוער. לפרטים נוספים על פתרון זה, ניתן לפנות אל קבוצת רמות. קבוצה זו מאמינה בזכותו של כל אדם לחיים בעלי משמעות ותוכן. זאת ועוד, תוך שימת דגש על בחירה, מימוש זכויות ומיצוי הפוטנציאל האישי.   לצפייה במסגרות הקיימות לנוער בסיכון לחצו כאן    

פנימייה לנוער בסיכון – מסגרת תומכת ומעצימה

השאיפה ליצירת חברה שוויונית לא פוסקת, גם כיום. בפועל, המציאות מציגה בפנינו תמונה אחרת לחלוטין – כאשר קבוצות שונות באוכלוסייה לא נהנות מאותן זכויות ופריווילגיות מהן נהנות קבוצות אחרות. בני נוער רבים, למשל, נאלצים להתמודד עם קשיים בתוך התא המשפחתי, אתגרים כלכליים לצד בעיות רבות אחרות. מצבים אלו עלולים לערער את שגרת היום-יום שלהם – ולהציב אותם בסיכון. בהתאם, על מנת לספק להם מענה מקצועי ומותאם, יש להתעניין בפתרון הבא: פנימייה לנוער בסיכון. יתרונותיה של סביבה זו הם רבים. ראשית, צוות הפנימייה מספק לבני הנוער טיפול המותאם אישית לכל אחד ואחת – לצד טיפול בקהילה ומחוץ למסגרות המסורתיות. מדובר בפעילויות לאורכן בני הנוער זוכים לאוזן קשבת, כמו גם נחשפים למצבים, מקומות ואנשים חדשים. אין ספק, מדובר בעולם ומלואו, מסגרת המעצימה אותם ומעניקה להם את התמיכה הדרושה להם.  

פנימייה נוער בסיכון שמספקת מעטפת תומכת

בין אם מדובר בפנימיות חינוכיות, שיקומיות, טיפוליות ובין אם מדובר בפנימיות אחרות – מדובר במסגרות חשובות המספקות לנוער בסיכון מעטפת חשובה. פנימיות אלו מציעות לבני הנוער סדר יום מגוון, המתבסס על שלל פעילויות, חוגים ותכניות העשרה. כדי לאתר את הפתרון המומלץ לקרובי משפחתכם, יש ליצור קשר עם קבוצת רמות. קבוצה זו מתמחה ביצירת פתרונות מותאמים אישית לצרכים הפיזיים, החברתיים והרגשיים של אוכלוסיות מיוחדות. זאת, תוך שימת דגש על הקניית כישורי חיים, פיתוח עצמאות וקידום איכות החיים.  

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן